Mladší přípravka : Fotbalové hody ve Velkém Poříčí

28.04.2013 09:11

Dne 27. dubna mladší přípravka hrála druhý jarní turnaj na hřišti Velkého Poříčí. Hned první zápas jsme sehráli proti domácím. Toto derby bylo ozdobou turnaje. Od první minuty se fotbalisté do sebe pustili jako dravé šelmy. Hronov si udržoval převahu v poli a korunoval ji gólem Filipa Saidla z přímého kopu. Byl to fotbal ,,nahoru dolů", a proto také poločas skončil 3 : 2 pro Hronov. Naše branky vstřelili Petr a Pavelka. Druhá půle byla bojovná a po jedné naší chybě se soupeři podařilo vyrovnat. Hronov si nepřipouštěl jiný výsledek než vítězství, a proto dřel, jak to jen šlo. Nakonec byli kluci odměněni za svoji snahu. Michal Petr rozhodl o konečném výsledku 4 : 3 pro Hronov. Myslím si, že zaslouženě. Druhé utkání jsme sehráli s Červeným Kostelcem. Kluci byli zdravě nabuzení z výhry, a proto smetli Kostelec 9 : 1. Byla to hra kočky s myší a gólové představení Michala Petra. Dal totiž v tomto utkání 6 branek. Mezi střelce se také zapsali Tadeáš Brumlich a 2x Pavelka Jan. Poslední utkání Hronov změřil síly s Machovem. V tomto zápase jsme uhráli povinné 3 body a zvítězili jsme 4 : 1. Vítězství se nerodilo lehce. Klukům totiž docházeli síly ,ale nakonec vše dobře dopadlo. Naše branky dali 2x Pavelka Jan, Adam Kubeček a Michal Petr. Celý turnaj hodnotím na jedničku. Chtěl bych vyzdvihnout celé mužstvo za přístup a bojovnost a především Pepika Hofmana za fantastické zákroky, které naše družstvo potřebovalo jako sůl. Trenér Hynek Rožnovský.