Mladší přípravka "A" : Turnaj v Jaroměři

02.05.2012 07:33

4.kolo jsme odehráli na hřišti v "Růžovce“ v Jaroměři. Při nutné potřebě „béčka“ střídat dvě pětky a absenci  jednoho hráče základu jsme odehráli celý turnaj v nesnesitelném vedru bez jediného střídání. Kluci odvedli výkon opravdu na hranici svých možností. V prvním utkání jsme změřily síly se soupeřem z Nového Města. V prvním poločase byly síly takřka vyrovnané, nevyužily jsme spoustu vyložených šancí, ale nakonec se nám povedlo udolat dvougólové poločasové vedení. Druhý poločas začal po „malé domu“ penaltou, což naše už tak oslabené síly moc nepodpořilo. Soupeř s přibývajícím časem začal mít navrch, ale i tak jsme uhájily remízový výsledek 2 : 2. Góly : Matěj Hampl 2 x. Po cca 10 minutové mezizápasové pauze, kdy si naši svěřenci nestačily oddechnout ani trošku, jsme nastoupily proti domácím hráčům z Jaroměře. Domácí hráči nastoupily se dvěma čtyřkami na střídání, což pro naše borce byl pouhý sen. Ale to je ještě více nabudilo a nechali na hřišti opět  naprosto vše. Prakticky celý průběh utkaní za velké podpory místních fanoušků měli pod taktovkou domácí hráči, ovšem my měli v bráně nepřekonatelného Pepína Hofmana, který naprosto čaroval. Po dvou standardních šancích a jednom brejku jsme se ujali třígólového vedení, kdy naprosto deklasovaný tým soupeře, už jen korigoval na konečný výsledek 3 : 1. Góly : Hofman Daniel 2 x, Hampl Matěj 1 x. Díky všem, trenér Hampl David.