Mladší přípravka "A" : Turnaj v Hronově

17.04.2012 07:12

V prvním utkání se utkal A tým se soupeřem z HSM Trutnov. Hned z počátku byla velmi znát nerozehranost celku po zimní pauze. Utkání bylo plné nepřesností, velmi špatného pohybu po hřišti, ale také nepřesně zakončených vyložených šancí. Po prvním poločase za krutého stavu 0 : 6, proběhla na „lavičce“ rychlá porada a druhý poločas se už odvíjel v celku příznivějším průběhu, ovšem nestačilo to na obrácení nepříznivého stavu a výsledkem byla prohra 4 : 11 (2 x Šolinová Deniska, 2 x Hofman Daniel). Ke druhému utkání jsme nastoupily s celkem Dvora Králové, který v předchozím utkání celkem s přehledem deklasoval tým HSM 5 : 2, a proto byl očekáván velmi těžký zápas. V mezizápasové pauze proběhla v kabině cca 20 minutová rychlá porada, s rozkreslením jednotlivých situací a pohybu po hřišti, což bylo přesně od hráčů splněno a to nám přineslo první nečekanou výhru v této sezóně, a to 4 : 2. Branky vsítili 3 x Deniska Šolinová,1 x Hofman Daniel. Díky všem, trenér Hampl David.