Mladší přípravka "A" : Turnaj Hronov

04.06.2012 10:30

V sobotu 2. 6. 2012 jsme odehráli  poslední ze série turnajů v této sezóně. Na domácí půdě jsme se utkali s celky Nového Města nad Metují  a  Jaroměře. V prvním utkání jsme hned v úvodu předvedli „že na to máme“, vlétli jsme na soupeře v plné parádě a ujali se vedení po 5 minutách 3 : 0. Náš tlak gradoval a poločas skončil vedením 6 : 0. Po poločasové promluvě a pochvale mužstva, se druhý poločas změnil přímo v peklo, přestali jsme hrát a soupeř začal mít navrch, ale náskok jsme udrželi s konečným skóre 7 : 2. Branky: Hampl Matěj 3 x, Hofman Daniel 3 x, Šolínová Denisa 1 x. Na druhý zápas po předchozí výhře Nového Města nad Jaroměří, jsme nastoupily jako „favorité“, ale opak byl pravdou. Soupeř nastoupil s velkou bojovností a zaskočil nás velikým tlakem, který završil gólem cca v 10 minutě. Ovšem my jsme ještě do poločasu po krásně zahrané standardní situaci zvládli skóre srovnat. Druhý poločas už se odehrával z cela pod naší taktovkou a završili jsme tuto sezónu dalším vítězstvím, za veliké podpory našeho skvělého gólmana Pepína Radoše Hofmana 4 : 1. Branky: Hofman Daniel 2x, Hampl Matěj 1x, Šolínová Denisa 1x. Tímto bych chtěl poděkovat všem rodičům, ale hlavně hráčům, že jsme byli schopni odehrát tuto sezónu v tak malém počtu a takřka „bez střídání“. Budeme doufat, že i v přípravce starší, kam všichni naši svěřenci postupují, budeme sklízet další herní úspěchy společně. DÍKY VŠEM. Trenér Hampl David. Branky Jaro 2012 – Šolínová Denisa     20x, Hampl Matěj 19x, Hofman Daniel 19x. HRÁČI – Limon David, Šolínová Deniska, Hofman Daniel, Hampl Matěj, gólman Pepíno Radoš Hofman.