Mladší přípravka "A" : Turnaj Hronov

28.05.2012 08:00

V sobotu jsme odehráli další dvě utkání s celky RSCM Rozkoš a soupeřem z Trutnova. Hned při prvním utkání s celkem RSCM jsme zaspali začátek zápasu a hned po úvodních pěti minutách jsme prohrávali parádně 0 : 4,což nám vydrželo až do poločasu. Druhý poločas jsme začali vývoj utkání pomalinku otáčet k obrazu svému, ale ani to nestačilo na obrat, a  v utkání a prohráli jsme 3 : 4. Branky: Šolínová Deniska 2x, Hampl Matěj 1x. Druhý zápas jsme odehráli s favorizovaným celkem Trutnova, kterému jsme byli schopni konkurovat cca 2 minuty na začátku a cca 5minut na konci utkání. I v tomto zápase jsme nezapomněli provést spoustu nevynucených chyb, které by se neměli vyskytovat ani u takových „prťousků“ jací naši svěřenci jsou. Je neustále co zlepšovat a na čem pracovat, což si naši hráči bohužel absolutně nepřipouští. Konečný výsledek 2 : 9. Branky: Hampl Matěj, Šolínová Deniska. Trenér: Hampl David.