Mladší přípravka "A" : Turnaj Hradec Králové

21.05.2012 13:42

K dalšímu turnaji jsme zajížděli do „Háječku“ v Hradci Králové. V prvním utkání jsme nastoupili s favorizovaným domácím celkem Hradce Králové „A“. První poločas jsme zvládali přesně podle taktických požadavků, kluci makali seč jim síly stačily, perfektně odváděli práci, která jim byla přidělena. Po poločasovém výsledku 1 : 2, jsme pevně věřily v nějaký konečně pozitivní výsledek, avšak naše očekávání se tak úplně nesplnilo, ke konci utkání už jsme nestačily se silami a prohráli i tak pro nás celkem přívětivě 2 : 6. Branky : Hampl Matěj, Deniska Šolinová. Ve druhém zápase jsme všichni předpokládali, po výborném výkonu s předchozím soupeřem ,naši  celkovou převahu v utkání se soupeřem z Broumova. Ovšem opak byl krutou pravdou, soupeř nás přehrál snad ve všech „fotbalových disciplínách“, od pohybu po hřišti a koncovkou konče. Naši hráči byli naprosto bez pohybu a pozorovali, jak nám soupeř “sází“ jednu branku za druhou, co se dělo NETUŠÍM. Chtěl bych pochválit našeho gólmana Pepína Hofmana, který náš tým, svými naprosto úžasnými zákroky zachránil od naprostého debaklu, ale ani on tak nedokázal zabránit strašlivému výsledku 1 : 7. Branka : Hampl Matěj. Trenér Hampl David.