Mladší přípravka "A" : Turnaj Dvůr Králové n. L.

16.05.2012 11:53

V sobotu jsme odehráli další ze série turnajů ve Dvoře Králové. Hrálo se za velmi chladného a deštivého počasí, to ale naše borce neodradilo od toho, aby podali co nejlepší výkon. To hned potvrdily při prvním utkání s domácím celkem. Hned od prvních minut se ukázalo,  že utkání nebude mít favorita, a tak se hra přelévala ze strany na stranu, se spoustou nevyužitých příležitostí na obou stranách hřiště. První gól jsme inkasovali tzv. “do šatny“ po nevydařené rozehrávce a zaváhání obrany. To jsme ale odčinily hned na začátku poločasu, krásným gólem z fantasticky rozehrané standardní situace, a to se potvrdilo dalšími dvěma góly ze hry. Utkání jsme zvládli a vyhrály 3 : 1. Góly: Hampl Matěj, Deniska Šolínová, Dan Hofman. Druhé utkání jsme bojovali s celkem HSM Trutnov, kde se vědělo z předchozích zkušeností, že to bude velký oříšek. To se bohužel potvrdilo hned v prvních 5 minutách utkání, kde jsme zaspali naprosto vše a inkasovali hned 4 x po sobě. Ovšem my jsme se nepoložili a dál jsme bojovali. Kluci(a dívka) předváděli opravdu pohledný fotbal , na který už se nechalo dívat ,jak kombinačně tak i pozičně. Bylo to však za cenu zbytečných  inkasovaných gólů, které ústily z překombinovaných rozehrávek atd. Na konec jsme prohráli 2 : 8. Góly: Deniska Šolínová, Dan Hofman. Trenér  David Hampl.