Mladší přípravka "A" : Trutnov

30.04.2012 07:34

V prvním utkání v krásném letním počasí jsme se utkali s celkem RSCM Rozkoš. Opět a znova trvalo naši m hráčům cca 5 až 1 0min. než se probrali a začali hrát fotbal, ač před úvodním zápasem proběhlo půlhodinové rozcvičení, v plném nasazení. V této fázi zápasu jsme stihli inkasovat 2 absolutně zbytečné góly, kdy prošel dvakrát jeden hráč celé hřiště a naši hráči na něho pouze koukali. Po rázném pokárání všech hráčů došlo ke změně a začali jsme průběh utkání otáčet k lepšímu poločasovému výsledku 2 : 2. Druhý poločas už jsme jasně dominovali a navýšili celkové skóre o další tři góly. Konečný výsledek  5 : 3 góly 3 x Deniska Šolinová, 2 x Matěj Hampl. Ve druhém utkání s celkem Trutnova jsme očekávali velmi ofenzivní fotbal, což se hned v úvodu potvrdilo. Hra se v první poločase přelévala za strany na stranu a ani jeden ze soupeřů neměl nějak výrazněji  navrch a tomu odpovídal  i  poločasový výsledek 3 : 3. Ovšem už druhý poločas nám ukázal sílu soupeře, kdy po odpískané a následně proměněné penaltě ze strany soupeře, který nás dost psychicky narušil, jsme obdrželi další dva rychlé góly, na které už jsme nebyli schopni reagovat a bylo po zápase. Konečný výsledek 3 : 6. Góly  2 x  Deniska Šolinová a Matěj Hampl. Díky všem, trenér, Hampl David.