Mladší přípravka : 8. kolo - Jaroměř

24.10.2011 08:30

Dnes bylo odehráno poslední kolo krajského přeboru mladších přípravek v Jaroměři. V prvním dvojzápase tým „B“ se soupeřem z Nového Města držel v pohodě zápasový rytmus, avšak po poločasovém vedení 1 : 0 gólem Míši Petra, neudržel v druhém poločase soupeře na uzdě a dovolil mu otočit výsledek na svou stranu a to v poměru 1 : 2. Ve druhém utkání s týmem nejmladších domácích reprezentantů z Jaroměře opět ukázali, že do budoucna budou schopni konkurovat soupeřům z této soutěže, po boji který se přeléval z jedné strany na druhou, vyšli ve finále lépe domácí hráči, kteří dokázali porazit naše borce z Hronova 5 : 3  (1 x Míša Petr, 2 x Tomáš Polej). Hra „A“ týmu se odehrávala podle stejného scénáře, jako ve většině turnajů. V prvním zápase se soupeřem  z Nového Města, který měl na střídání dvě „čtyřky“, naši hráči díky své herní formě a herní  disciplíně v pohodě tým Nového Města přehráli ve všech směrech a zvítězily 5 : 1 (3 x Deniska Šolinová, 1 x Matěj Hampl, 1 x Dan Hofman). Ve druhém utkání se utkali s domácími hráči z Jaroměře, kteří nezůstali pozadu co se týká do počtu hráčů a měli také dvě „čtyřky“ na střídání. Naši hráči, kteří nastupovali ke druhému utkání bez jediného střídání, po „dlouhé“ pětiminutové pauze, opět fyzicky nestačili na soupeře a prohráli po velmi dobře odvedeném výkonu a díky druhému  hatricku v turnaji Denisky Šolinové 3 : 5. Musím vyzdvihnou dnešní výkon Pepína Hofmana v brance Hronova, který dnes doslova čaroval a uchránil svůj tým od spousty gólů a debaklu s týmem Jaroměře. Dále chci poděkovat všem hráčům, kteří nechali na turnajích své maximum a to především hráčům „A“ týmu, kteří odehráli většinu turnajů bez jediného střídání a to ještě za účasti hráčů z týmu „B“. DÍKY VŠEM. Trenér  Hampl David.