Starší žáci : Hronov/Police - Meziměstí/Teplice 4 : 0 (1 : 0)

07.10.2013 07:43

Dne 5. 10. 2013 jsme sehráli domácí utkání proti Meziměstí. Poprvé v sezoně jsme nastoupili v 17ti hráčích a to jsme nebyli ještě kompletní. Začátek utkání byl v režii hostujícího mužstva, který nás uzamkl na naší půlce. První naší akci a to jistou v malém vápně neproměnil Filip Rieger po přesné přihrávce od Toma Kylara. Celý první poločas jsme se trápili a až v samém závěru nás poslal do vedení Honza Ansorge 1 : 0! Do druhého poločasu a po našem vynadání, začal konečně fotbal z naší strany, včetně přihrávek a přečíslení.  Opět to vzal na sebe Tom Kylar a přesnou přihrávkou na Manolka, který přesnou střelou k tyči zvýšil na 2 : 0! Začali jsme hrát ten samý styl, jako v první půly a po faulu našeho hráče před šestnáctkou se kopalo! Hosté tento kop zahráli velice dobře střelou k tyči, ale zachytala Dita Poláková! Poté jsme založili nový útok a opět v podání Toma Kylara, který na steč poslal Dominika Bitnara a byť na podruhé, ale gól dal na 3 : 0! Do konce poločasu zbývalo ještě pár minut a konečně došlo i na Toma Kylara , který dal gól po krásném pasu od Davida Poláka 4 : 0! Do konce poločasu se už skóre neměnilo a byl odpískán konec. Děkuji celému týmu za hru, ale koho můžu pochválit a tím i vyzdvihnout , to je Tomáš Kylar- srdce celého týmu= děkujeme Tome !! Za AFK Hronov trenérské duo Marcel Vavera a David Polák.