Hodnocení podzimní části - starší přípravka - 5. místo

15.12.2011 07:32

Podzimní část uplynulé sezóny 2011/2012 byl pro naši společnou starší přípravku AFK Hronov / Police nad Metují vcelku úspěšný. Začátek byl podle našich představ, ale konec a nadstavbová část se nám již tolik nepovedla. Na jednotlivé turnaje jsme jezdili společně s mladšími žáky. Na každém turnaji jsme odehráli tři utkání, která se hrála 2 x 20 minut, což byla pro některé hráče pěkná dávka na jeden den. Jen pro zajímavost, hráči, kteří byli střídáni jen v nutných situacích, museli odehrát za jeden turnaj 120 minut (pro srovnání muži hrají 90 minutový zápas)!!! Po podzimní části jsme obsadili ve skupině A docela slušné 5. místo, se ziskem 28 bodů, za 8 vítězství, 4 remízy a 15 proher se skórem 55 : 73. Dále budeme čekat na rozlosování do jarní části, které nám určí, v jaké skupině budeme hrát jarní část. Naše výsledky se budou sčítat s výsledky mladších žáků a poté bude určeno složení skupin pro jarní boje.

Za starší přípravku AFK Hronov / Police nad Metují startovali hráči : Václav Pohl, Vojtěch Bartoň, Kateřina Nosková, Jakub Fulka, Lukáš Červený, Dominik Hanzl, František Hejna, Denisa Šolínová, Marek Pelda, Ondřej Netolický, René Poul, Jakub Starý, Jan Trojtl, Daniel Hofman, Michael Behm, Vojtěch Jirman a Josef Martinec. Nejlepšími střelci byli Václav Pohl se 14 brankami, Ondřej Netolický s 11 brankami a Vojta Bartoň se 7 brankami.

Za podzimní část bych chtěl poděkovat všem hráčům a jejich rodičům za účast na jednotlivých turnajích, všem sponzorům a výborům AFK Hronov a Spartaku Police nad Metují za podporu mládežnického sportu a zajištění veškerých nutných záležitostí, pro zdárný průběhu všech našich turnajů.