Dorostenci v poháru začali vítězně

20.02.2012 10:15

První kolo krajského poháru: Police/Hronov – Babí/Machov 3:2 (0:1) branky : 2 Ansorge, Bergmann. Sestava : Stěpánek – Landa, Zíta, Jandáček, Pfeifer, Prúša, Meier, Hofman D., Hofman K., Danihel, Bergman, Ansorge, Kaněra.

V neúplné sestavě naši mladíci začali velmi vlažně a po chybě ve středu obrany prohrávali rychle 0 : 1. K soupeřově brance jsme se dostávali poměrně snadno, ale zakončení bylo tragické (Kaněra, Ansorge, Danihel). První poločas jsme protrpěli, soupeř dobře bránil a vyrážel k nebezpečným brejkům. Druhý poločas jsme hru zjednodušili, hráli více po zemi a utkání nakonec dotáhli do vítězného konce, hlavně díky střelecké potenci M. Ansorgeho. V záloze zahráli solidně bratři Hofmanové. Za týden nás čeká v poháru celek České Skalice. Zdroj webové stránky Police nad Metují.