Dorost : Rudník - Hronov/Stárkov 3 : 5 (2 : 3)

11.05.2017 21:14

Dorost zajížděl na další těžké utkání s mužstvem z horních příček tabulky a to do Rudníku. Na zapás jsme odjížděli opět bez brankaře Gorgána, tak do branky musel opět náš útočník Matěj Středa. Už prvních pět minut nám ukázalo, že nás nebude čekat lehké utkání a soupeř se ujal vedení 1:0. Poté naše mužstvo začalo opět hrát fotbal a po souhře Nosek - Čejchan bylo srovnáno na 1:1. Kluci ukázali, že mají větší chuť na vítězství  a po gólech Vlčka, skončil poločas zaslouženě 2:3. Po přestávce kluci pokračovali v dobré hře a přidali další branky. Druhý poločas byl bohužel poznamenám červenou kartou našeho výborného hráče Vlčka. Ani v deseti  lidech kluci zápas nezabalili a k závěru přidali ještě jeden gól. Zápas skončil vítězstvím 3:5. Tímto bych chtěl poděkovat nejen hráčům, za úžasnou hru, ale taky fanouškům, kteří s námi absolvovali výlet na zápas. Vedoucí mužstva Míra Bitnar.