AFK Hronov - Velké Poříčí 7 : 2 (2 : 2)

05.11.2012 08:07

5. minuta přinesla první gólovou šanci pro domácí, ale Danihel místo nahrávky na volného Valteru zvolil střelu, která neměla žádnou razanci a gólman hostů s přehledem chytil. 9.minuta hosté také v gólové situaci, ale Flaška sám na gólmana v úniku střílí vedle. 13.minuta faul na Valteru na velkém vápně a Pepa Polomský střílí přímo do Gumy (gólman Michal Lokvenc). 21.minuta akce na jeden dotek od stoperů Štelzig, Vít, Šťavík a centr do vápna a Valtera hlavou s přehledem uklidil míč do branky 1 : 0. Z rozehrávky šance hostů, ale Závada nenašel přihrávkou volného Hanzla před prázdnou brankou. 25. minuta faul Hronova ve vápně, penalta a Kuba Novák nekompromisně proměnil pokutový kop 1 : 1. Z rozehrávky nakopnutý balón na Šťavíka, ten si přehazuje stopera Stodolu a hned z první zkouší ještě přehodit gólmana hostů, ale těsně nad. 31. minuta Valtera našel patičkou Polomského a ten střílí po zemi těsně vedle. 38. minuta domácí Rojšl centruje míč na velké vápno na Valteru, ale vracející se Pepa Stříbrňák si dává vlastní gól vyběhnutému gólmanovi 2 : 1. 43. minuta únik Hanzla po křídle, střela vyražena na roh. Z rohu gól na 2 : 2 Hanzlem. 44. minuta střídání Zíta - Ansorge Miroslav. 55. minuta gól na 3 : 2 po ose Danihel, Šťavík a Valtera. 60. minuta střídání domácích Valtera - Kubeček. Ještě v téže minutě Kubeček dává ve vápně gól na 4 : 2. 63. minuta odkop od branky Nyklíčkem (gólman domácích) a prodloužený míč obráncem Velkého Poříčí na rozběhnutého Michala Rojšla a ten na dvakrát střílí na 5 : 2. 71. minuta střídají hosté. 73. minuta střídá Hronov kapitána Pavla Schreibera a nastupuje Martin Ansorge. Kapitánskou pásku přebírá nejlepší hráč derby Milan Šťavík. Poříčí už nemá sílu do útočení, neboť útočné duo Závada, Hanzl jsou po zranění a dlouhá absence v hraní se na nich projevila na fyzičce a záložníci Flaška, Vít Michal bratr domácího Marka Víta a nestárnoucí Míra Mikuš už nic nezmohli. 84. minuta Šťavík z kapitánskou páskou střílí placírkou nádherný gól po samostatném úniku na 6 : 2. 85. minuta střídá Danihel přichází Jandáček. 89. minuta hlavní Pálka nechává první výhodu ve hře za celé utkání a to ještě pro hosty. 90. minuta střela z vápna Michala Víta a Nyklíček robinzonádou efektně chytá. 91. minuta trestný kop Poříčí, Flaška nečeká na píšťalku rozhodčího a střílí gól, ale není uznán a kop se opakuje. Potom přestřelil. 92. minuta protiútok Hronova, Kubeček střílí do Gumy a roh. Guma podbíhá a naběhnutý Marek Vít dává hlavou na konečných  7 : 2. Branky : Valtera 2x, Šťavík, Kubeček, Vít, Rojšl, vlastní. Vedoucí mužstva Martin Nosek.