AFK Hronov - Spartak Opočno 2 : 4 ( 2 : 2)

08.09.2013 16:02

Zápas se Spartakem Opočno začal v 17:00 hodin a nastoupili jsme celkem v plné sestavě. Jako obvykle jsme měli několik dobrých šancí, ale neproměnili jsme je a tak hosté v sedmé minutě zápasu využili naší hrubky v obraně a náš gólman již tuto situaci nemohl zachránit 0 : 1. Poté se náš tlak zvýšil a do patnácté minuty jsme po přesné přihrávce Martina Puraše na střílejícího Milana Šťavíka, který srovnal na 1 : 1. Do poločasu zbývalo cca 30 minut a opět perfektním pasem od kapitána Josefa Polomského dorážel Petr Kubeček na 2 : 1. Mysleli jsme si, že již poločas dohrajeme v klidu, ale soupeř z rohového rohu trefil přesně, a tak jsme poločas dohráli 2 : 2 a věřili v obrat ve druhém poločase. Druhý poločas jsme začali stejným tlakem, ale postupně nás zradila fyzička, přihrávka a hlavně přesná střela na branku. Toho hosté dvěma brejky využili a své počínání dotáhli do vítězného konce na 2 : 4. Nezbývá než soupeři pogratulovat a doufat ve vítězství na jejich hřišti. Za AFK Hronov vedoucí mužstva David Polák.