AFK Hronov - Mladé Buky 1 : 0 (1 : 0)

12.08.2014 12:51

prvních dvaceti minutách předváděli domácí atraktivní fotbal, z něhož vytěžili první, a jak se později ukázalo také vítěznou branku. V 10. min. se po nádherné spolupráci Rojšla, Danihela a zakončujícího Valtery ujímají Hronovští vedení 1 : 0. O deset minut později však přišel neuvěřitelný zkrat Danihela, po němž následovala červený karta. Od té chvíle se domácí jen bránili a vyráželi do rychlých brejků. Dobře pracující hronovská defenziva se spolehlivým Lindrem mezi tyčemi nedovolila Mladým Bukům žádnou vyloženou šanci, domácí naopak mohli zápas dvakrát rozhodnout. Nejprve mířil těsně nad Šťavík a pět minut před koncem zápasu trefil Lanta hlavou tyč a odražený míč následně poslal nad branku. Sestava Hronova: Lindr – Marx (46. Neuschl), Puraš, Schreiber, Zíta – Pek (46. Lanta, 90. Novák), Štelzig, Franců, Rojšl (88. Myšák), Valtera (74. Šťavík) – Danihel. Pavel Schreiber - Fáfa.